1 / 6
Plinski ured lovato dizna sistem
150 €
Цената е фиксна
01.12.2022 12:06

Гази Баба / Скопје

Kompleten plinski ured lovato italjanski, so dizni odgovara na site vozila so 4 cilindri, ispraven 100% davam garancija za toa, uredot e kompleten do stravce i okrugla boca 60litarska

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Mitrovski
Потврден огласувач
071313133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам