1 / 1
Правосмукалка конти
3.000 МКД
29.08.2022 23:51

Аеродром / Скопје

Се продава правосмукалка конти на вода малку користена
Телефон: 071/786-699
Томе

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

MIKI
Потврден огласувач
078222846
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам