1 / 12
Се за вашата дневна и спална соба
1 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
08.11.2021 13:09

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

❗️Најнови модели на❗️
🛌Постелнини
🧶Топли ќебиња
💭Перници
💎Навлаки за перници
🏷️Чаршафи
🛋️Прекривки
🧽Бањарки
🔖Крпи
🛀Пешкири
💯флекери 💯ранери
🧸Детски и бебешки постелнини, ќебиња и бањарки.
🤩И уште многу друго.
🧷Изработка и продажба на перничиња во различни бои, дезени и димензии.
❗️Правиме порачки и со ваши материјали и димензии❗️
📩 за повеќе информации
📩 Нарачки во INBOX.
🚚 Достава до вашиот дом.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Living Adventure
Ул. 8-ми Март бр.8 Прилеп
Потврден огласувач
+38970700241
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам