1 / 2
kamen za brusilica za secejne
650 МКД
04.08.2022 09:56

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

walter kamen za secejne za mala brusilica
125m x 1m
25 parcina vo pakovka 650 denari
parajcame po kargo niz cel mk

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

Bluetooth wireless slusalki iphone samsung i12

599 МКД

industriski fen 1800w

999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам