1 / 1
PRODAVAM DUKAN VO SAAT KULA 075370176
1 €
29.05.2022 10:52

Неготино / Неготино

Квадратура:

60 m²

Греење:

Друго

Prodavam dukan od 60 m2 vo naseba Saat Kula .Dukanot e so aluminska atolarija.Mozna e i zamena za soodveten stan.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

xxxxx
skopje
Потврден огласувач
070268205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам