1 / 1
Плац
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.04.2023 13:00

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

се продава плац во месноста желков дол под базените над школото во ваташа

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

mitko
Потврден огласувач
078426600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам