1 / 1
Negotinska lozova rakija
150 МКД
05.07.2022 15:24

Битола / Битола

Prodavam bela i zolta domashna rakija.
Prirodna, bez sheker.
Stoena 2 godini.

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075504010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам