1 / 5
Novogodisni pernici
150 МКД
08.11.2021 19:40

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novogodiani pernicinja, carsavi , navlakii za stol, akcesoari za pribor.

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Перници

Се продава од:

Кико
Потврден огласувач
077621377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам