1 / 1
Kotelska pecka Biodom 35kw
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.02.2022 08:07

Радовиш / Радовиш

Prodavam skoro nova pecka na peleti od slovenskiot brend Biodom so silo za 10 vreki po 15kg.Peckata e servisirana i iscistena kompletno(turboladeri,ventilatori)
Peckata e od novite sistemi so touchscreen i pametna elektronika.
Za poveke info na dolu navedeniot tel.br

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
075518515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам