1 / 12
Jakni
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.08.2022 10:18

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Други

Kontakt telefon: 075528522
Kontakt telefon: 075528522
Kontakt telefon: 075528522
Kontakt telefon: 075528522
Kontakt telefon: 075528522

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Alek
Потврден огласувач
075359661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам