1 / 4
ИЗДАВАМ КУКА ТАФТАЛИЏЕ ПОГОДНА И ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
10.000 МКД
04.03.2023 12:44

Карпош / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1970

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Север

на главна улица одлична местоположба погодна и за канцеларии и за живеење

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

ЛУКА
Потврден огласувач
070 266 662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам