ЕКСКЛУЗИВНО, СЕ ПРОДАВА ОБЈЕКТ НА ШИРОК СОКАК
685.000 €
31.08.2022 17:51

Битола / Битола

Број на соби:

12

Квадратура:

335 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

ШИРОК СОКАК

СЕ ПРОДАВА ЕКСКЛУЗИВЕН ОБЈЕКТ ВО СРЦЕТО НА ШИРОК СОКАК СО 335 М2 КОРИСНА ПОВРШИНА.
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

К2189, ДРВЕН ПАЗАР

25900 €

К2181, ЛАВЧАНСКО, РЕНОВИРАНА КУЌА СО ДВОР

280000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам