Prodavame kvalitetni peleti
235 €
09.11.2021 10:39

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavame kvalitetni peleti A1 uvoz od C.Goracena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Пелети

Се продава од: Претпријатие

KBC GROUP DOOEL SKOPJe
Потврден огласувач
071264746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам