1 / 7
Reno Midlum 150
По Договор
10.02.2023 20:06

Битола / Битола

Kamionceto e vo odlicna sostojba. Za cisternite ima atest. Mozi i samo cisterni posebno. Nosi 7500 litri.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
075460394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам