100% Природен мед
600 МКД
09.11.2021 13:23

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Високо квалитетен природен мед!

Имаме на располагање два вида на мед, ливадски и шумски мед.

Квалитетот на медот го исполнува секој стандард на ЕУ, потврден со лабораториски анализи направени во акредитирана лабораторија на ЕУ.

Анализите вклучуваат тестови на микробиолошки, хемиски, остатоци и загадувачи (за тешки метали).

Цената на 1кг природен мед е 600 денари плус трошок за достава за надвор од Скопје.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
070227244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам