1 / 1
СЛОВЕНСКА МЕШАЛКА М300
430 €
Цената не е фиксна
21.12.2021 15:23

Кочани / Кочани

СЕ ПРОДАВА СЛОВЕНСКА МЕШАЛКА М300, ГОЛЕМА , ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

ЕВРО ПРОЕКТ
Потврден огласувач
070213354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам