BARAM RABOTA CUVAR NOKjNA SMENA
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.05.2022 07:49

Бутел / Скопје

Категорија:

Останато

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram rabota cuvar nokjna smena za obezbeduvanje na bilo kakov obijekt...
Lokacijata ne e bitna bilo kade vo gradot...
SKOPJE

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

....
Потврден огласувач
075487474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам