1 / 5
PLAC,vo naselba RAMNE,---OHRID
18.000 €
05.05.2023 06:45

Охрид / Охрид

Број на соби:

4,5

Квадратура:

112 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

110 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2008

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

RAMNE

Plac vo OHRID naselba Ramne,so dozvola za gradba 72kvadrati Osnova,dvorno mesto 28k

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

aaaaa
Потврден огласувач
071353038
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам