Pekara ima potreba od prodavacka
1 МКД
22.08.2022 08:16

Аеродром / Скопје

Категорија:

Храна и пијалоци, Подготвување

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Пекара во Аеродром има потреба од продавачка. Се работи во прва смена. Кандидатот може да биде и без претходно работно искуство.
За повеќе информации на контакт телефон 075/497-560 Јовче

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
075497563
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам