ДИХОВО МЕСТО 625 М2
По Договор
09.11.2021 22:13

Битола / Битола

Квадратура:

625 m²

Тип на земјиште:

Градежно

ПРОДАВАМ МЕСТО ДИХОВО 625 М2, НА ПАТ ДО СТРЕЖЕВСКИ КАНАЛ, НА ПАТОТ ПРЕМА НИЖОПОЛЕ, ПРЕИНАЧЕНО НА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ, ВОДА, А БАНДЕРА НА САМИОТ ПАТ.
ЦЕНА: 20 ЕВРА/1М2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

SIGUREN DOM
Leninova bb
Потврден огласувач
076441335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам