1 / 2
A4 Bloody b810r tastatura
2.500 МКД
09.11.2021 23:47

Скопје Центар / Скопје

Tastaturata e odlicna za poveke info javete se na 077-972-645 cenata ne e fiksna

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
077972645
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам