1 / 3
Prodavam vintage stereo resiver JVC R-S5L
4.600 МКД
Цената е фиксна
4.900 МКД
Денес 08:30

Карпош / Скопје

Prodavam stereo resiver JVC R-S5L od 1979 godina. Socuvan i ispraven so odlicen zvuk i priem na stereo FM. Jacina 2x25w 8ohm.
Za povekje informacii javete se na 075/364 499

Povekje na linkot:
https://www.hifiengine.com/manual_library/jvc/r-s5.shtml

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075388082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам