1 / 5
Vintage - retro stolna lampa - ретро столна лампа
По Договор
24.01.2023 12:07

Скопје Центар / Скопје

Prodavam stara no socuvana i ispravna stolna lampa od '70ti godini. Kombinacija metal - staklo.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Столни лампи

Се продава од:

Oglasi
Потврден огласувач
070325917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам