Honorarna rabota kako sofer imam C kategorija
11.111 €
10.11.2021 11:31

Илинден / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Ako imate potreba od sofer na povik i nudite honorarna rabota za soferi ili povremena rabota so B i C kategorija javetese za poveke informacii..

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
071237766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам