1 / 5
Prodavam Resiveri od 70 do 120€
По Договор
30.09.2022 10:58

Аеродром / Скопје

Prodavam resiveri od 70 do 120€
Pioner model SX-205RDS
Yamaha Resiver model RX-496RDS
Onkyo model A-SV610PRO
Tehnics model SA-DX850,
socuvani ispravni, fabricka sostojba

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

vladimir
Потврден огласувач
075522020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам