1 / 2
SSD - Intel D3-S4510 Series 960 GB Solid State Drives
150 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.09.2022 07:38

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Enterprise SSD со исклучително голем животен век - 2 DWPD т.е 3504 T(era)BW т.е 3.504 P(eta)BW

2 парчиња, користени многу малце само 6 месеци. Сешуте под гаранција - 2 годиншна, купени од Сетек.
Цена 180 EUR по парче. Има порстор за договор ако ги земете 2те.

Опис на моделот - атачиран во слика.

Прифаќам и крипто.

Контакт од 6:00ч до 21:00ч на 075 277 252 (или на вибер)

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Bitaminka
Потврден огласувач
075277252
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам