Se baraat konobarki
По Договор
10.11.2021 16:01

Карпош / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол:

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Mezzo Street Cafe има потреба од конобарки со искуство. Повеќе инфо на 071-263-246.


Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Ana
Потврден огласувач
078322077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам