1 / 11
BMW 520d 135KW 2012 Godina
14.500 €
12.08.2022 13:00

Штип / Штип

Марка:

BMW

Модел:

520

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Останато

Cena : 14.500€
BMW 520d 135KW 2012 Godina
MARKA: BMW
MODEL: 520d
PROIZVEDENO: 2012 GODINA
ZAFATNINA: 1.995 SM3
POMINATO: 155.000 KM
SILA NA MOTOR: 135KW - 181HP
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
KLIMATRONIK - 2 ZONSKI
START STOP - AUTO HOLD
PARKING SENZORI
TEMPOMAT - AMBIENT LIGHTING
KOMANDI NA VOLAN – NAVIGACIJA
LED STOPOVI - LED FAROVI - MAGLENKI
TEMPOMAT
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
UVEZENO OD HOLANDIJA 🇳🇱
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 070 722 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам