1 / 10
Jabolko ajdarec
30 МКД
25.11.2021 13:00

Кисела Вода / Скопје

Delcevsko jabolko
Neprskano jabolko
Minimalno tretirano!
Ima dostava do Skopje na pogolema kolicina od 200kg

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Oglas
Kisela Voda
Потврден огласувач
078675790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам