1 / 10
Reno Laguna V6 Benzin
1 €
Цената не е фиксна
10.11.2021 21:03

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Renault

Модел:

Logan

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

152 kw / 207 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Renault Laguna 3.0 V6 24V 2004 godina
so full oprema kupena od saem za avtomobili
Godina 2004
Benzin V6
KS 207
Kozni Sedista
Tiptronic menjac
Pominati kilometri 75.000km.
Mnogu e socuvana i garazirana.
Cena po dogovor
Tel: 070218332

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mihail
Потврден огласувач
070218332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам