1 / 4
СЕ ПРОДАВА КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ
1 МКД
Цената не е фиксна
29.05.2022 12:08

Штип / Штип

ПОВОЛНО!!!
ИТНО-Се продава ,
комплет спална соба.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Димитри
Потврден огласувач
075/540-604
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам