1 / 6
Се издава!
200 €
Цената е фиксна
05.12.2021 17:25

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Центар локација ✅
Решено греење и ладење ✅
Ул. Гевгелиски Партизански Одред
Површина 80м2 (30+30+20), цена по договор! 077838529

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Stefan
Потврден огласувач
077838529
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам