1 / 3
ОРИГИНАЛ ТАСТАТУРА СО ФУТРОЛА ЗА SAMSUNG GALAXY S6
3.300 МКД
06.10.2022 21:23

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Samsung

Големина на екранот:

10" инчи

Продавам оригинал тастатура со футрола за таблет Samsung Galaxy Tab S6. Тастатурата е нова, некористена.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Mihajlo
Потврден огласувач
078280410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам