1 / 2
Продавам детска соба
120 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.01.2022 18:17

Куманово / Куманово

Собата е со комплет елементи, шкафови, плакар, работна маса, кревет со душек. Креветот има фиока со можност да стави уште еден душек. Мебелот е во одлична состојба

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
078334035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам