1 / 2
se prodavaat elementi od kaleno staklo za tus kada
1 МКД
01.03.2022 08:41

Карпош / Скопје

Prodavam povolno 4 (cetiri ) paravani za kada ispravni pogodni za kombiniranje
VISINA 140 cm
76x 140
80x140
34x140
30x140
telefon za kontakt 070 244 233

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
070244233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам