1 / 3
Sedecka garnitura
15.000 МКД
Цената не е фиксна
11.11.2021 11:39

Неготино / Неготино

Trosed, dvosed i fotelja
Telefon za kontakt
075 968 518

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075301753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам