1 / 2
Кочански ориз / Kocanski oriz
775 МКД
11.11.2021 12:14

Кисела Вода / Скопје

Се продава кочански ориз од сопствено домашно производство.
Од сортата Сан Андреа - екстра квалитет.
Скопје и околината бесплатна достава до адреса за нарачки над 5кг.
Бел ориз - 75 денари килограм.
Кршен ориз - 35 денари килограм.
Нарачки и повеќе информации во порака, коментар или смс/вибер на
078 - 351 - 708
За нарачка напишете адреса, телефонски број и килограми

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Благој
с.Чифлик
Потврден огласувач
078351708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам