1 / 5
Се продава плац од 1804 м2 со куќа во Деребој, Тетово
355.000 €
11.11.2021 12:28

Тетово / Тетово

Број на соби:

7

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1804 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Се продава плац од 1804 м2 со куќа во населба Деребој, Тетово.
Плацот има нов урбанистички план со 6 м широк пат.
Цена 355000 евра.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам