1 / 9
Opel Astra 2.0 turbo
4.311 €
09.12.2021 13:37

Неготино / Неготино

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Uvezena svajcarija vo odlicna sostojba.. info za kontakt 075660697 igor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Emil Muratov
Потврден огласувач
076725825
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам