1 / 2
Prodavam plac/niva vo Nikolic Nikolik Николиќ
10 €
Денес 11:11

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

1300 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se naogja nad skoloto i novite vikendici vo seloto nikolic.
Ima pat do zemjisteto moze da se povrze struja i voda.
samo seriozno zainteresirani.
poveke info samo na telefon 075-572-770

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

skuter
Потврден огласувач
075572770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам