1 / 3
Stapica
3.500 МКД
11.11.2021 17:01

Струга / Струга

Polovna stapica za lisici cakal lasica macki i drug.
Efikasnost 100%
Dimenzii
Dolzina==1m
Visina===40 cm
Sirina=== 43 cm

Категорија: Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Razni Delovi za tomos i drugi

1 МКД

Skii elan salomon 205 cm moze zamena

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам