1 / 7
S.Oliver original patiki novi
2.500 МКД
03.06.2022 11:44

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

39

Боја:

Темно сина

Se prodavaat novi original patiki s.oliver unisex
Tel za kontakt:076/711-801

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Dario
Потврден огласувач
076711801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам