1 / 4
Продавам Руски Џип
1.400 €
11.11.2021 17:55

Берово / Берово

Руски џип со мерцедес мотор 3000кубика
Во исправна состојба.....Пали вози

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
077595418
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам