1 / 10
Prodavam odelo (pantaloni i jakna)
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.11.2021 19:06

Кочани / Кочани

Prodavam odelo , ne propusta voda veter
Doneseno od Switzerland
So postavi koj se vadat
So stitnici na ramenja lakti kolena
Tel : 077 832 494

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Пантолони

Се продава од:

pavel
Потврден огласувач
070503169
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам