1 / 5
Se prodavaat Pedalinki/Педалинки
400 €
01.12.2022 12:31

Охрид / Охрид

Se prodavaat 4 pedalinki vo odlicna sostojba,moze da se vidat na lice mesto

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Останато

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
078251309
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам