1 / 6
Se prodava opel zafira
78 €
26.03.2022 15:48

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava opel zafira 2012 full oprema tempomat el prozori zimski gumi novi i mn drugo.
Samo kess!!
077747988

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076257007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам