1 / 1
lenovo ideapad 3 za delovi maticna cpu i3 10th
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.10.2022 10:35

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

laptopot se prodava na delovi sve do posleden staf

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Partner
Потврден огласувач
076-777-797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам