1 / 3
Sepi shepi (шепа шепи) TRW за Volkswagen Golf 6
3.000 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
3.500 МКД
16.09.2022 07:50

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Se prodavaat originalni TRW zadni i predni shepi za Golf 6, odgovaraat na Golf 5 i drugi vozila.

zadni: 2 x 500 = 1000 mkd
predni: 2 x 1500 = 3000 mkd

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам