1 / 3
Lager FAG za VW Golf 6 dva zadni, Лагер Golf VI
1.000 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
28.09.2022 09:45

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Se prodavaat ispravni zadni lageri za Golf 6 original SKF, odgovaraat i na Golf 5 i drugi vozila

2 X 500 MKD = 1000 mkd

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам