1 / 12
Stem 31.8...35mm
1.000 МКД
12.11.2021 12:21

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Stem
Ritchey 100mm 31.8 1000den
Aeronova carbon 100mm. 31.8. 2500den
Zzyzx corattec 95mm 31.8...1100den
Specialized 31.8 dolzina 85mm..vlez na vila 31.8
1400 den
Wake 90mm 31.8 agol 45°cena 1000den
Fuxon 100mm ..31.8..45°cena 1000 den
Fsa slk 110mm..31.8 ..1100 den
Cox 100mm 31.8 cena 9000den
One race 90mm.. 31m8.. 1200den
Haibike 70mm 31.8.. 1100den
Bbb 55mm 31.5..1500 den
Ghost 55mm 35mm..1800 den
Truvativ hussefelt 31.8..40mm..750den
Xcl 100mm 31.8 ...800 den
Reducir za stem wake 800den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам